ParSecure X1 Firewall Yazılımı (Siber Saldırı Engelleme Yazılımı)

ParSecure X1 Firewall verilerinizi depoladığınız, uzaktan erişim sağladığınız sunucunuza yada ana bilgisayarınıza kurulur.

KC-SSETS (Siber Saldırı Erken Tespit Sistemi) Türkiye, Azerbaycan, Kıbrıs, Birleşik Arap Krallığı, Belçika, Şili, Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Romanya, Brezilya, Hindistan, Hollanda, İsveç, İsviçre, Avusturya, Avusturalya, Rusya, Ukrayna ve Polonya, Japonya, Singapur, Güney Kore, Mısır, Umman, Tunus, Cezayir, Katar, Slovenya, Şili, Bulgaristan, Hong Kong, Macaristan ve İsrail benzeri 50 den fazla ülkleye yapılan siber saldırıları ve saldırgan ip adreslerini anlık olarak tespit eder ve saldırgan ip adreslerini güncelleme sunucusuna bildirir.

ParSecure tespit edilen saldırgan ip adreslerini güncelleme sunucusundan anlık olarak kendini günceller ve yüklü olduğu sistemi koruma altına alır.

ParSecure alt yapısı ve teknolojisi sayesinde saldırı yapan hackerlara anlık olarak karşı sunucunuz %100 güvende ve görünmez olacaktır.

ParSecure tüm dünyayı etkisi altına alan WannaCry ve Petya benzeri küresel fidye saldırılarını da erken tespit etmeyi ve engellemeyi hedeflemektedir.

Firewall cihazları gibi defansif çalışmaz. Anlık Türkiye ip bloklarında ve dünyadaki ip bloklarında bulunan sensor sistemleriniz sayesinde tespit edilen saldırıları güncelleme sunucusundan saldırgan ip adreslerini alır ve  engeller. Saldırgan sizin sisteminizi hedeflemeden önce engellenir. Bu sayede saldırgan sisteminizde kullanıcı adı parola denemesi dahi yapamaz.

ParSecure örnek ekran görüntüsü.