ParSecure X1 Yazılım (Siber Saldırı Engelleme Yazılımı)

ParSecure X1 yazılımını verilerinizi depoladığınız, uzaktan erişim sağladığınız sunucunuza ya da ana bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

%100 Yerli teknoloji ile firmamız tarafından tarafından geliştirilen patentli tespit sensörleri sayesinde dışa bağımlı olmaksızın KC-SSETS (Siber Saldırı Erken Tespit Sistemi) Türkiye, Azerbaycan, Kıbrıs, Birleşik Arap Krallığı, Belçika, Şili, Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Romanya, Brezilya, Hindistan, Hollanda, İsveç, İsviçre, Avusturya, Avusturalya, Rusya, Ukrayna ve Polonya, Japonya, Singapur, Güney Kore, Mısır, Bahreyn, Umman, Tunus, Cezayir, Katar, Slovenya, Şili, Bulgaristan, Hong Kong, Macaristan ve İsrail benzeri 50 den fazla ülkeye yapılan siber saldırıları ve saldırgan IP adreslerini anlık olarak tespit eder ve saldırgan IP adreslerini güncelleme sunucusuna bildirir.

ParSecure Siber istihbarat ve güvenlik yazılımı entegre çalışır.

ParSecure X1 tespit edilen saldırgan IP adreslerini güncelleme sunucusundan anlık olarak alır, kendini günceller ve yüklü olduğu sistemi koruma altına alır. ParSecure X1 bu sayede saldırganlar sizi hedeflemeden onlara karşı sizi korur.

ParSecure web arayüzüne giriş yaparak global atakları, sunucunuza doğrudan gelen atakları, varsa sisteminizde denenen kullanıcı adlarını, ParSecure tarafından bloklanan tüm IP adreslerini görüntüleyebilirsiniz. Müşteri panelinden ParSecure tarafından korunan sunucularını görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

ParSecure alt yapısı ve teknolojisi sayesinde saldırı yapan siber saldırganlara karşı anlık olarak sisteminiz güvende, görünmez ve eşsiz bir korumaya sahip olacaktır.

ParSecure tüm dünyayı etkisi altına alan WannaCry ve Petya benzeri küresel fidye saldırılarını da erken tespit etmeyi ve engellemeyi hedeflemektedir.

Firewall cihazları/yazılımları gibi defansif çalışmaz. ParSecure saldırı sizin networkünüze ulaştığında  tespit edip bloklamaz. Saldırı henüz size ulaşmadan önlemini alır ve sisteminizi koruma altına alır. Böylece saldırgan sisteminizde kullanıcı adı parola denemesi dahi yapamaz. Türkiye dahil 52 ülkenin IP bloklarında bulunan sensör sistemlerimiz sayesinde tespit edilen saldırganlara ait IP bilgisini güncelleme sunucusundan alır ve  engeller. Saldırgan sizin sisteminizi hedeflemeden önce engellenir.